חייגו לייעוץ חינם

*9167

בני הגיל השלישי

מעניין לחיות פה

רשת מגדלי הים התיכון מזמינה אתכם להכיר עולמות חדשים של תרבות ופנאי הבלעדיים לרשת. לצד צוות מקצועי ומיומן שעם הזמן יהפוך למשפחה, כל דייר מוצא את מקומו בקהילה של מגדלי הים התיכון. עושר אינטלקטואלי, תכניות פנאי עם הדיירים ועם המשפחה, חיי תרבות וקהילה מגוונים - אלה רק חלק קטן מההנאה מחיי היום יום.רשת מגדלי הים התיכון מזמינה אותך למסלול חדש ללא התחייבות: תקופת ניסיון, ללא פיקדון! תאם פגישת התרשמות ללא התחייבות כבר עכשיו

חייגו לייעוץ חינם
*9167

לתיאום פגישה ללא התחייבות!

השאר פרטים עכשיו
בואו לחיות את כל מה שמעניין פה
העולם הדיגיטאלי

המהפכה הדיגיטלית כאן. היא חזקה מאיתנו ולא ניתן להתעלם ממנה. נהפוך הוא, כדאי להשתלב בה, לא לחשוש וללמוד כיצד אפשר להיעזר בה ולקבל עוד ועוד עושר תרבותי ולמלא בעניין את חיינו. כצרכני תרבות, התחום הדיגיטלי יכול לפתוח לנו עוד אין ספור אפשרויות, להקל על חיי היום יום ולהפוך אותם למעניינים, מגוונים ונוחים יותר.

העולם הדיגיטאלי
אירועי תרבות

עולמות תרבות היוצרים מרקם עשיר המשלב בין תרבות קלאסית לבין זו העכשווית והמודרנית בעשרות מופעים ופעילויות, הן במתחם המגורים והן מחוצה לו.

אירועי תרבות
סדנאות וחוגים

אמנות ויצירה בכל תחומי חיינו - ציור, כתיבה, פיסול, בישול, מחזור, תכשיטנות ועוד אין סוף תחומים. כל אלו, מפתחים את הדמיון, משמרים יכולות מוטוריות, מעשירים את ארגז הכלים של הדיירים ותורמים לאיכות החיים ולעניין מתמשך. ואכן, ההנאה מובטחת!

סדנאות וחוגים
קשר משפחתי

אנו במגדלי הים התיכון רואים לא רק בדייר אלא בכל בני משפחתו המורחבת קהילה אחת גדולה ומקפידים על בניית תוכנית תרבותית מגוונת גם עבורם. יציאות משותפות לבילויים בחופשות, פעילות משפחתית בשבתות וחגים הם רק קצה קצהו של העושר התרבותי המחכה לבני משפחותיכם בבתי הרשת.

קשר משפחתי
שעת כושר - נפש בריאה בגוף בריא

שמירה על אורח חיים בריא ,תזונה מאוזנת ופעילות גופנית תורמת לבריאות הגוף ולרווחת הנפש. שפע הפעילות הגופנית לצד מתקנים משוכללים ומדריכים מנוסים הופכים את שעת הכושר לשעה של חוויה .

התעמלות במים, אמונים במועדון הכושר , חוגי התעמלות, סדנאות יוגה ופלדנקרייז הם רק חלק קטן מתוך העושר הספורטיבי שמחכה לכם במתחם הבריאות והכושר.מדריכי הכושר המנוסים לצד תזונאית מיומנת יבנו עבורכם תכנית בהתאמה אישית וילוו אתכם לאורך כל הדרך.

שעת כושר
קמפוס

מסגרת לימודים חוץ אקדמאית המשלבת סדרת הרצאות להרחבת הידע בהנחיית מרצים ידועים במגוון תחומי דעת מרתקים

קמפוס

לתיאום פגישה ללא התחייבות!

השאר פרטים עכשיו