חברי המועדון ייהנו משורה ארוכה של הטבות והנחות, המותאמות לאורח החיים של האזרחים הותיקים, בתחומי התרבות והפנאי, נופש ופעילות משפחתית בין-דורית.

מועדון הטבות תרבות ופנאי לאזרח הותיק בחסות מגדלי הים התיכון

הטבה בסך 100 ₪

לרכישת כרטיס לקונצרט הפתיחה והסיום של פסטיבל הפסנתרים אוקטובר 2018 תיאטרון ירושלים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

הטבה בסך 100 ₪

לרכישת כרטיס לקונצרט הפתיחה והסיום של פסטיבל הפסנתרים
אוקטובר 2018 תיאטרון ירושלים

הפסטיבל השנה מוקדם לפסנתר הרומנטי ואתם תוכלי ליהנות ממוסיקה רומנטית לפסנתר מהקלאסי ועד לפופולארי בסדרת קונצרטים בביצוע מיטב הפסנתרנים הישראלים המופיעים ללא הרף בארץ ובעולם.

משולש אהבה - קונצרט פתיחה | יום רביעי 24.10.2018 17:30

קונרצט קאמרי בביצוע שלישיית ירושלים: רועי שילוח - כינור, אריאל טושינסקי - צ'לו , ירון רוזנטל - פסנתר, אחד מהרכבי המוסיקה הירושלמים המופעים והמוערכים ביותר ברחבי העולם, המוקדש למוסיקה של שלושה אמנים שהיו ידידים בלב ובנפש - רוברט שומאן, אשתו קלרה ויק שומאן - ויוהאנס ברהמס.

הכל בגלל האהבה - חלום ליל קיץ | מוצ"ש 27.10.18, 20:30

קונצרט הסיום של הפסטיבל יביא לדוכן המנצחים של התזמורת הסימפונית ירושלים את נמרוד דוד פפר - המנהל המוסיקלי של האופרה של גואטמלה, פפר יוביל את התזמורת הסימפונית ירושלים בחגיגה רומנטית עם שני הקונצ'רטי לפסנתר של מנדלסון "לחלום ליל קית" הרומנטיקה תפרוץ בצלילים רמים מהבמה אל האולם!

מועדון הטבות תרבות ופנאי לאזרח הותיק בחסות מגדלי הים התיכון

חברי המועדון ייהנו משורה ארוכה של הטבות והנחות, המותאמות לאורח חיים של האזרחים הותיקים, בתחומי התרבות והפנאי, נופש ופעילות משפחתית בין-דורית.